30.12.2020

Gazele Biznesu 2020

Jak nie raz już wspominaliśmy, Meritoros stale się rozwija. Starania zostały już wielokrotnie doceniane, natomiast pod koniec 2020 roku nasza firma dostała potwierdzenie przynależności do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Gazele Biznesu to najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce, który nieprzerwanie od 2000 roku publikuje „Plus Biznesu”. Ranking ten bazuje na wynikach finansowych firm. Przynależność do elity najdynamiczniej rozwijających się firm oznacza nie tylko dynamiczny rozwój, ale także transparentność przedsiębiorstwa.

Firmy, które kwalifikują się to tego grona to przedsiębiorstwa, które działają nieprzerwalnie od co najmniej 2017 roku i mają przychody na poziomie od 3 do 200 milionów złotych. Co więcej, firma taka musi odnotować w ostatnich trzech latach wzrost przychodów, nie wykazywać straty i udostępniać swoje wyniki finansowe. W 2020 roku do rankingu zostały zakwalifikowane 4 733 przedsiębiorstwa z całej Polski, w tym Meritoros.

Subscribe to newsletter, receive job offers and monthly summaries of tax changes!

Are you interested in recent tax changes, or maybe you are fruitlessly searching for jobs in the fields of accounting or HR & payroll? Sign in to our newsletter and receive various job offers along with monthly summaries of tax changes!

Meritoros
← Wróć do wszystkich artykułów