3.01.2023

Gazele Biznesu 2022

Pod koniec 2021 roku nasza firma dostała potwierdzenie przynależności do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. To już trzeci raz pod rząd, gdy Meritoros otrzymał potwierdzenie przynależności do rankingu!

Gazele Biznesu to jeden z najbardziej wiarygodnych i najpopularniejszych rankingów małych i średnich firm w Polsce, który nieprzerwanie od 2000 roku publikuje „Plus Biznesu”. Ranking ten bazuje na wynikach finansowych firm. Przynależność do elity najdynamiczniej rozwijających się firm oznacza nie tylko dynamiczny rozwój, ale także transparentność przedsiębiorstwa.

Firmy, które kwalifikują się to tego grona w 2022 roku to przedsiębiorstwa, które działają nieprzerwalnie od co najmniej 2019 roku i mają przychody na poziomie od 3 do 200 milionów złotych. Zakwalifikowana do rankingu firma musi odnotować w ostatnich trzech latach wzrost przychodów, nie wykazywać straty i udostępniać swoje wyniki finansowe. W 2022 roku do rankingu zostały zakwalifikowane 4 597 firm z całej Polski.

Subscribe to newsletter, receive job offers and monthly summaries of tax changes!

Are you interested in recent tax changes, or maybe you are fruitlessly searching for jobs in the fields of accounting or HR & payroll? Sign in to our newsletter and receive various job offers along with monthly summaries of tax changes!

Meritoros
← Wróć do wszystkich artykułów