16.01.2023

Wolontariat w schronisku KTOZ

W czerwcu 2022 roku nasz międzyoddziałowy team zajmujący się wolontariatem miał okazję wybrać się do krakowskiego schroniska KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami . Dziewczyny przyjechały nie tylko wyprowadzić pieski, ale także przekazać 140 kg karmy i obroże. Wszystkie dary udało się zakupić dzięki specjalnemu funduszowi w naszej firmie oraz zbiórce wśród pracowników.

Bardzo dziękujemy firmie Sklep ZooArt za błyskawiczne dostarczenie przesyłki i atrakcyjną cenę.

Wspieramy działania wolontaryjne naszych pracowników, dlatego każdy z nich może wykorzystać dodatkowe 2 dni płatnego urlopu właśnie na takie działania!

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Meritoros SA z siedzibą w Krakowie, ul. Krowoderska 63B/4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłki newslettera. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Newslettera.
← Wróć do wszystkich artykułów