18.12.2023

Szlachetna Paczka 2023

W tym roku nasza firma po raz kolejny zaangażowała się w pomoc w ramach projektu Stowarzyszenia Wiosna - Szlachetna Paczka. Tegorocznym beneficjentem akcji został Pan Zbigniew - osoba samotna, której miesięcznie na życie pozostaje jedynie 314 zł. Mężczyzna jest wychowankiem domu dziecka, zmagał się z bezdomnością, a obecnie stawia czoła cukrzycy i nowotworowi.

W ramach całej firmy zebraliśmy rekordową kwotę ponad 6,5 tysięcy złotych, z której zostały pokryte wszystkie potrzeby rodziny, w tym między innymi: łóżko, ubrania, pościel, koce, poduszki, garnki, kurs pracy zdalnej oraz spory zapas środków czystości oraz artykułów spożywczych.

W projekt zaangażowana była cała firma, jednak szczególne podziękowania należy skierować do Agnieszki Szeląg oraz Justyny Kurbiel, które koordynowały całą akcją. Podziękowania kierujemy także do oddziałów Kraków-Czyżyny oraz Kraków-Centrum. Osoby z tych oddziałów zaangażowały się zakupy oraz zapakowanie paczek.

Mamy nadzieję, że dzięki prezentowi, który udało nam się stworzyć Rodzina poczuje magię świąt i choć na chwilę zapomni o codziennych trudach.

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Meritoros SA z siedzibą w Krakowie, ul. Krowoderska 63B/4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłki newslettera. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Newslettera.
← Wróć do wszystkich artykułów