12.12.2022

Szlachetna Paczka 2022

W tym roku nasza firma po raz kolejny zaangażowała się w pomoc w ramach projektu Stowarzyszenia Wiosna - Szlachetna Paczka. Pan Antoni - to jednoosobowa Rodzina, która została przez nas obdarowana. Zgodnie z opisem zamieszczonym na stronie Internetowej, mężczyzna jest bardzo ubogi i w skali miesiąca w jego budżecie pozostaje jedynie 383 zł.

W ramach całej firmy zebraliśmy rekordową kwotę ponad 5 tysięcy złotych, z której zostały pokryte wszystkie potrzeby rodziny, w tym między innymi: drewno na opał, kuchenka elektryczna dwupalnikowa, dekoder do telewizora, obuwie, okulary, oraz spory zapad środków czystości oraz artykułów spożywczych. Udało się nam kupić także coś od siebie – świąteczne ozdoby oraz koszulkę.

W projekt zaangażowana była cała firma, jednak szczególne podziękowania należy skierować do Pauliny Krzyżaniak oraz Justyny Kurbiel, które koordynowały całą akcją, a także osobom z oddziałów Kraków – Podgórze, Kraków-Czyżyny oraz Kraków-Centrum. Osoby z tych oddziałów organizowały zakupy oraz zapakowały paczki.

W tym roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się towarzyszyć wolontariuszom przy dostarczaniu paczek do Rodziny. Były to chwile pełne radości i wzruszeń. Mamy nadzieję, że dzięki prezentowi, który udało nam się stworzyć Rodzina poczuje magię świąt i będzie to dla niej spore odciążenie finansowe.

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
← Wróć do wszystkich artykułów