15.12.2021

Szlachetna Paczka 2021

W tym roku nasza firma zdecydowała się po raz kolejny zaangażować w pomoc w ramach projektu Szlachetna Paczka. Wybrana została rodzina, składająca się z samotnego mężczyzny. Zgodnie z opisem zamieszczonym na stronie Internetowej, mężczyzna jest bardzo ubogi i w skali miesiąca w budżecie pozostaje mu jedynie 150 zł.

W ramach całej firmy udało zebrać kwotę prawie 4 tysięcy złotych, z której zostały pokryte wszystkie potrzeby rodziny, w tym między innymi: rozkładana kanapa, suszarka, odkurzacz, odzież, bon do sklepu obuwniczego, środki czystości oraz artykuły spożywcze. Udało się nam kupić także szczególny upominek na mężczyzny – radio wraz z płytą Krzysztofa Krawczyka. W sumie skompletowaliśmy 16 świątecznie opakowanych paczek oraz kanapę.

W projekt zaangażowana była cała firma, jednak szczególne podziękowania należy skierować do zespołów z oddziału Kraków – Podgórze oraz Kraków-Czyżyny. Osoby z tych oddziałów zorganizowały zakupy, zapakowały paczki oraz zawiózły je do magazynu.

Zgodnie z informacją, która została nam przekazana od Wolontariuszki – obdarowana Rodzina była bardzo szczęśliwa i wzruszona po otrzymaniu paczki. Mamy nadzieję, że dzięki takiemu prezentowi Rodzina poczuje magię świąt i będzie to dla niej spore odciążenie finansowe.


Wolontariuszka pochwaliła także naszą firmę za zaangażowanie w projekt, jakość i kompletność paczek oraz ich piękne zapakowanie.

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Meritoros SA z siedzibą w Krakowie, ul. Krowoderska 63B/4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłki newslettera. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Newslettera.
← Wróć do wszystkich artykułów