15.12.2021

Szlachetna Paczka 2021

W tym roku nasza firma zdecydowała się po raz kolejny zaangażować w pomoc w ramach projektu Szlachetna Paczka. Wybrana została rodzina, składająca się z samotnego mężczyzny. Zgodnie z opisem zamieszczonym na stronie Internetowej, mężczyzna jest bardzo ubogi i w skali miesiąca w budżecie pozostaje mu jedynie 150 zł.

W ramach całej firmy udało zebrać kwotę prawie 4 tysięcy złotych, z której zostały pokryte wszystkie potrzeby rodziny, w tym między innymi: rozkładana kanapa, suszarka, odkurzacz, odzież, bon do sklepu obuwniczego, środki czystości oraz artykuły spożywcze. Udało się nam kupić także szczególny upominek na mężczyzny – radio wraz z płytą Krzysztofa Krawczyka. W sumie skompletowaliśmy 16 świątecznie opakowanych paczek oraz kanapę.

W projekt zaangażowana była cała firma, jednak szczególne podziękowania należy skierować do zespołów z oddziału Kraków – Podgórze oraz Kraków-Czyżyny. Osoby z tych oddziałów zorganizowały zakupy, zapakowały paczki oraz zawiózły je do magazynu.

Zgodnie z informacją, która została nam przekazana od Wolontariuszki – obdarowana Rodzina była bardzo szczęśliwa i wzruszona po otrzymaniu paczki. Mamy nadzieję, że dzięki takiemu prezentowi Rodzina poczuje magię świąt i będzie to dla niej spore odciążenie finansowe.


Wolontariuszka pochwaliła także naszą firmę za zaangażowanie w projekt, jakość i kompletność paczek oraz ich piękne zapakowanie.

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
← Wróć do wszystkich artykułów