26.12.2020

Szlachetna Paczka 2020

Jak co roku, także w tym, Meritoros wziął udział w organizacji paczki dla rodziny ze Szlachetnej Paczki. Wyborem rodziny i sprawami organizacyjnymi zajęły się Marta Jabłońska oraz Joanna Małek z oddziału Kraków – Podgórze. Rodzina, którą wybrano to małżeństwo posiadające córkę. W ramach całej firmy udało zebrać kwotę 4 395 zł, z której zostały pokryte wszystkie potrzeby rodziny, w tym między innymi: węgiel, lodówka, środki czystości oraz artykuły spożywcze. Udało się kupić także szczególne upominki na każdego z domowników: czytnik ebooków, golarkę, lalkę oraz odzież termiczna dla całej rodziny. W sumie skompletowano 10 świątecznie opakowanych paczek, lodówkę oraz węgiel.

W projekt zaangażowana była cała firma, jednak szczególne podziękowania kierujemy do zespołu z oddziału Kraków – Podgórze, który zorganizował zakupy, zapakował paczki oraz zawiózł je do magazynu.

Zgodnie z informacją zwrotną, którą przekazał nam Wolontariusz, rodzina bardzo ucieszyła się z paczek. Przekazał nam także szczegółowe informację, jak przebiegało dostarczenie oraz ich rozpakowanie. Już samo wniesienie paczek było wyzwaniem, gdyż dojazd do posesji nie należał do łatwych, a framugi drzwi ledwo zmieściły lodówkę. Do akcji dołączyli się także strażacy. Obdarowani uznali, że taki prezent może stać się motywatorem do zmian w ich życiu. Szczególną radość sprawiły upominki świąteczne, dzięki którym rodzina na nowo poczuła magię świąt. Przekazane rzeczy były dobrane idealnie i odpowiednio dopasowane do domowników. 

Wolontariusz pochwalił także naszą firmę za zaangażowanie w projekt, jakość i kompletność paczek oraz ich piękne zapakowanie.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy pomóc rodzinie, jednocześnie mamy nadzieję, że będzie to dla niej impuls do zmian.

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
← Wróć do wszystkich artykułów