24.04.2023

Dzień Ziemi w Meritoros

W naszej firmie na co dzień wspieramy ekologię między innymi przez oszczędność papieru czy wykorzystywanej energii. W tym roku nasz wewnętrzny, międzyoddziałowy zespół ds. wolontariatu zdecydował się jeszcze bardziej zaangażować pracowników w działania ekologiczne.

21 kwietnia aż połowa firmy zdecydowała się na skorzystanie z dodatkowego urlopu na wolontariat, by wspólnie posprzątać las i park. Ze względu na to, że nasze oddziały położone są w różnych miejscach w Polsce, oddziały z Krakowa i Katowic spotkały się w lesie Witkowickim w Krakowie, a oddziały z Warszawy i Łodzi w Parku Młocińskim w Warszawie. Wszystkie oddziały zostały losowo podzielone na mniejsze grupki w których oprócz wspólnego sprzątania wzięły udział w zabawie. Pracownicy mieli za zadanie zrobienie sobie wspólnego zdjęcia oraz jak najszybszą odpowiedź na pytania dotyczące ekologii. Dla wygranej drużyny Superstars zafundowana została symboliczna adopcja sóweczki z WWF. Sóweczka jest najmniejszą sowę występującą w Polsce i Europie. Dodatkowo Polsce jest gatunkiem chronionym.

Po kilkugodzinnym sprzątaniu, wszyscy spotkaliśmy się w wyznaczonych miejscach na wspólnej integracji przy ognisku.

Poniżej można zobaczyć kilka zdjęć z tego wydarzenia

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
← Wróć do wszystkich artykułów