27.10.2023

Dzień Kundelka w Meritoros

Z okazji Dnia Kundelka nasz zespół ds. wolontariatu postanowił wesprzeć trzy schroniska - w Łowiczu, w Katowicach oraz w Racławicach. Nasi pracownicy ruszyli do schronisk nie tylko z ogromnymi chęciami pracy, ale także ze wsparciem materialnym. Każdy z zespołów otrzymał wsparcie pieniężne od firmy, aby zakupić najpotrzebniejsze dla schroniska materiały oraz żywność dla zwierząt. W firmie została zorganizowana także zbiórka pieniężna wśród pracowników, gdzie finalnie udało zebrać się dodatkowo prawie tysiąc złotych.

Finalnie, udało nam się wesprzeć schroniska łączną kwotą 4 tysięcy złotych.

Aby wybrać się do schronisk, nasi pracownicy wykorzystali dodatkowe dni wolne z tytułu wolontariatu. Dzięki temu każdy z nich mógł zrobić coś dobrego, nie martwiąc się o dni urlopowe. Wizyta w schronisku była także świetną okazją do integracji międzyoddziałowej.

Poniżej zdjęcia z wizyty w schronisku w Łowiczu:

Poniżej zdjęcia z wizyty w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Katowicach:

Poniżej zdjęcia z wizyty w schronisku Psie Pole w Racławicach:

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Meritoros SA z siedzibą w Krakowie, ul. Krowoderska 63B/4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłki newslettera. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Newslettera.
← Wróć do wszystkich artykułów