18.05.2017

OTWARCIE FABRYKI KWANGDUCK POLAND W TARNOWSKICH GÓRACH

KwangDuck to koreańska spółka, która zajmuje się produkcją podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego. Hala fabryki zajmuje ponad 4 tysiące metrów kwadratowych, w których wytwarzane są takie elementy jak między innymi osłony przeciwkurzowe czy osłony przegubu. Warto również zauważyć, że działalność ta jest w pełni ekologiczna.

Jest nam bardzo miło, że możemy uczestniczyć w tak ważnych przedsięwzięciach jak otwieranie nowych oddziałów firm w naszym kraju.

Zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia:

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Meritoros SA z siedzibą w Krakowie, ul. Krowoderska 63B/4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłki newslettera. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Newslettera.
← Wróć do wszystkich artykułów