30.12.2020

Gazele Biznesu 2020

Jak nie raz już wspominaliśmy, Meritoros stale się rozwija. Starania zostały już wielokrotnie doceniane, natomiast pod koniec 2020 roku nasza firma dostała potwierdzenie przynależności do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Gazele Biznesu to najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce, który nieprzerwanie od 2000 roku publikuje „Plus Biznesu”. Ranking ten bazuje na wynikach finansowych firm. Przynależność do elity najdynamiczniej rozwijających się firm oznacza nie tylko dynamiczny rozwój, ale także transparentność przedsiębiorstwa.

Firmy, które kwalifikują się to tego grona to przedsiębiorstwa, które działają nieprzerwalnie od co najmniej 2017 roku i mają przychody na poziomie od 3 do 200 milionów złotych. Co więcej, firma taka musi odnotować w ostatnich trzech latach wzrost przychodów, nie wykazywać straty i udostępniać swoje wyniki finansowe. W 2020 roku do rankingu zostały zakwalifikowane 4 733 przedsiębiorstwa z całej Polski, w tym Meritoros.

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Meritoros SA z siedzibą w Krakowie, ul. Krowoderska 63B/4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłki newslettera. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Newslettera.
← Wróć do wszystkich artykułów