30.01.2023

Otwarcie oddziału w Łodzi

Nasza firma wciąż się rozwija. Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, robotyzację i automatyzację procesów, ale także w otwieranie oddziałów w coraz to nowych miastach. 27 stycznia 2023 roku mieliśmy przyjemność otworzyć dziewiąty już oddział firmy w kolejnym mieście - Łodzi. W uroczystym otwarciu uczestniczył Zarząd Meritoros oraz kierownicy pozostałych oddziałów.

Każdą osobę zainteresowaną nawiązaniem współpracy w nowo otwartym oddziale serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 664 962 356 lub mailowo: lodz@meritoros.pl

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z wydarzenia:

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Meritoros SA z siedzibą w Krakowie, ul. Krowoderska 63B/4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłki newslettera. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Newslettera.
← Wróć do wszystkich artykułów