30.11.2019

Otwarcie nowego oddziału Warszawa-Bielany

W połowie listopada 2019 roku nasza firma otworzyła drugi już oddział w Warszawie, który mieści się na ul. Przybyszewskiego 69.

Nowo otwartą placówką zarządza Pani Monika Łańcucka. Oddział wciąż się rozrasta i chętnie przyjmuje nowych klientów. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy – zapraszamy do kontaktu  pod numerem telefonu: +48 22 241 52 38 lub mailowo: bielany@meritoros.pl

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Meritoros SA z siedzibą w Krakowie, ul. Krowoderska 63B/4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłki newslettera. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Newslettera.
← Wróć do wszystkich artykułów