11.07.2023

Meritoros członkiem Krajowej Izby Biur Rachunkowych

Miło nam poinformować, że od lipca 2023 roku Meritoros został członkiem Krajowej Izby Biur Rachunkowych.

Krajowa Izba Biur Rachunkowych to organizacja zrzeszająca podmioty zawodowo prowadzące działalność w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowych, a także usług kadrowo-płacowych.

Misją organizacji jest między innymi:

  • wsparcie i rozwój jej Członków,
  • podnoszenie kwalifikacji w sektorze biur rachunkowych,
  • szerzenie oraz dbanie o wysoki standard prowadzenia działalności gospodarczej, jakim jest biuro rachunkowe.

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Meritoros SA z siedzibą w Krakowie, ul. Krowoderska 63B/4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłki newslettera. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Newslettera.
← Wróć do wszystkich artykułów