6.12.2021

Konferencja Nowoczesne Biuro Rachunkowe Zakopane 2021

W dniach od 1 do 3 grudnia odbyła się Konferencja Nowoczesne Biuro Rachunkowe Zakopane 2021, która została zorganizowana przez firmę Warido. Z uwagi na to, że nasza firma jest jednym z liderów RPA wśród biurach rachunkowych, zostaliśmy zaproszeni do przedstawienia możliwości, jakie daje ta technologia na przykładzie naszej firmy. Nasze wystąpienie odbyło się pierwszego dnia Konferencji

Prezentację na temat RPA poprowadził Prezes Zarządu Meritoros S.A. Pan Maciej Paraszczak. Podczas swojej godzinnej prezentacji Pan Maciej przedstawił naszą firmę, dodatkowo prezentując jej rozwój na przestrzeni lat oraz zaprezentował możliwości robotyzacji na przykładach robotów, które zostały u nas wykorzystane. Podczas prezentacji duży nacisk kładliśmy na robotyzację dotyczącą audytu wewnętrznego prowadzonych przez nas firm. Tylko dla tego jednego projektu FTE wynosi 5,5 etatu, co jest ogromną oszczędnością w skali całej firmy. Podczas wystąpienia były opisywane także inne, zautomatyzowane procesy, jak między innymi wystawianie faktur za usługi księgowe dla naszych klientów oraz przesyłanie informacji o składkach ZUS bezpośrednio do klientów. Dzięki wszystkim dotychczasowym robotom, które zostały zastosowane w naszej firmie, udało się zaoszczędzić łącznie ponad 550 tysięcy złotych w 2021 roku. Pomimo zaawansowanych już procesów robotyzacji, na kolejne lata mamy plany co do zautomatyzowania jeszcze większej ilości zadań i odciążenia naszych pracowników.

Konferencja była znakomitą okazją do poznania właścicieli innych biur rachunkowych, poszerzenia swoich horyzontów oraz uczestnictwa w ciekawych wykładach.

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Meritoros SA z siedzibą w Krakowie, ul. Krowoderska 63B/4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłki newslettera. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Newslettera.
← Wróć do wszystkich artykułów