3.01.2023

Gazele Biznesu 2022

Pod koniec 2021 roku nasza firma dostała potwierdzenie przynależności do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. To już trzeci raz pod rząd, gdy Meritoros otrzymał potwierdzenie przynależności do rankingu!

Gazele Biznesu to jeden z najbardziej wiarygodnych i najpopularniejszych rankingów małych i średnich firm w Polsce, który nieprzerwanie od 2000 roku publikuje „Plus Biznesu”. Ranking ten bazuje na wynikach finansowych firm. Przynależność do elity najdynamiczniej rozwijających się firm oznacza nie tylko dynamiczny rozwój, ale także transparentność przedsiębiorstwa.

Firmy, które kwalifikują się to tego grona w 2022 roku to przedsiębiorstwa, które działają nieprzerwalnie od co najmniej 2019 roku i mają przychody na poziomie od 3 do 200 milionów złotych. Zakwalifikowana do rankingu firma musi odnotować w ostatnich trzech latach wzrost przychodów, nie wykazywać straty i udostępniać swoje wyniki finansowe. W 2022 roku do rankingu zostały zakwalifikowane 4 597 firm z całej Polski.

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
← Wróć do wszystkich artykułów