4.01.2022

Coroczna firmowa konferencja 2021

10 grudnia 2021 roku odbyła się coroczna, firmowa konferencja Meritoros. Była to okazja to spotkania się zespołów ze wszystkich oddziałów – Krakowa, Warszawy, Katowic, Rzeszowa i Wrocławia. Konferencja odbyła się w Hotelu Galaxy w Krakowie.

Spotkanie rozpoczęło się od trzech wystąpień:

1) Pana Piotra Gajewskiego – Dewelopera RPA

2) Pana Macieja Paraszczaka – prezesa firmy Meritoros,

3) Pani Agnieszki Tomczyk-Pieniądz – członka zarządu, dyrektora wykonawczego.

W pierwszym wystąpieniu, Pan Piotr przybliżył wszystkim temat robotyzacji w firmie, pokazał roboty, które już działają oraz jakie są planowane na przyszłość. Robotyzacja w firmie jest już na zaawansowanym poziomie, natomiast Deweloper wciąż zachęcał pracowników by sami zgłaszali pomysły na zautomatyzowanie żmudnych i czasochłonnych czynności księgowych i kadrowych.

Pan Maciej omówił ogólną sytuację firmy na przestrzeni mijającego roku, jej kondycje finansową, wzrastającą efektywność pracy, a także porównał firmę do dwóch innych biur rachunkowych notowanych na giełdzie papierów wartościowych. Prezes zaprezentował również planowane nowe stanowiska w firmie oraz ogólne plany na przyszłość. Na końcu wystąpienia nie mogło zabraknąć podziękować za pracę dla wszystkich zatrudnionych.

Kolejnym było wystąpienie Pani Agnieszki Tomczyk – Pieniądz. Pani Dyrektor zaprezentowała między innymi zbiorcze wyniki anonimowych ankiet wśród pracowników, dotyczące warunków pracy w firmie oraz odniosła się do nich. Zaproponowała konkretne rozwiązania wątpliwości, które wypunktowali pracownicy.

Pani Agnieszka przedstawiła także awanse w firmie, które nastąpiły w 2021 roku:

-Awans na specjalistę - Klaudia Gołębiowska oraz Martyna Skrzypczak

-Awans na młodszego specjalistę Natalia Bera, Agata Dziąk, Natalia Zając, Anna Wojtas, Julita Wilkowska oraz Katarzyna Cichoń.

-Awans funkcyjny - Zuzanna Rychlik – z-ca kierownika

Pani dyrektor wyróżniła też najlepszych pracowników, do których trafiły kosze prezentowe:

Anna Trojan
II m-ce Audyt merytoryczny
II m-ce Starszy specjalista
I m-ce dot. oceny klientów

Alicja Wachowicz
I m-ce najwyższa marża
I m-ce Specjalista

Marta Jabłońska
II m-ce Specjalista
Bezbłędnie napisała wszystkie testy wiedzy

 Monika Łańcucka
I m-ce Najlepiej oceniony kierownik
II m-ce dot. Oceny klientów

Marzena Śliwak
I m-ce Starszy Specjalista
III m-ce najwyższa marża

Zuzanna Rychlik
II m-ce najwyższa marża
II m-ce Audyt merytoryczny

Aneta Duda
Bezbłędnie napisała wszystkie testy

Katarzyna Bitner
I m-ce Młodszy specjalista

Anna Bielat
I m-ce Audyt

Anna Wojtas
I m-ce Stażysta

Jubileusze w następnym roku świętować będą:

5 lat pracy w firmie - Dorota Błaszczyk, Dorota Dłużniewska, Magdalena Piwowarczyk-Kurek, Joanna Panuś oraz Bogusław Niedzielin,

10 lat pracy w firmie - Anna Bielat oraz Piotr Bochenek.

Podczas konferencji ogłoszone zostały także wyniki konkursu usprawnień. Konkurs ten wygrali:

-Katarzyna Bitner,

-Piotr Bochenek oraz

-Anna Domagała-Tomczyk

Po zakończeniu konferencji wszyscy pracownicy otrzymali upominki od firmy oraz od Tomasza Wiatra, który z okazji swojego zeszłorocznego 10-lecia w firmie, postanowił podarować każdemu mały upominek. Po części konferencyjnej uczestnicy udali się na kolację oraz wspólną integrację. Na Sali tanecznej czekała także niespodzianka w postaci gier – pokera, ruletki oraz black jacka.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z konferencji:

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Meritoros SA z siedzibą w Krakowie, ul. Krowoderska 63B/4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłki newslettera. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Newslettera.
← Wróć do wszystkich artykułów