21.06.2022

Certyfikacja ISO

Miło nam poinformować, że Meritoros pozytywnie przeszedł audyt certyfikacyjny Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji zgodny z wymaganiami według norm PN-EN ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06 w zakresie usług księgowych oraz kadr i płac.

Przygotowanie się do procesu certyfikacji rozpoczęło się jeszcze w 2021 roku, natomiast sam audyt odbył się w maju 2022 roku. Wdrażając systemy jakości i bezpieczeństwa oparliśmy się na już wprowadzonych procedurach - zarówno tych merytorycznych związanych z pracą księgową, kadrową i kierowniczą, jak i działaniach informatycznych. Uzyskanie certyfikatów ISO to potwierdzenie, że świadczone usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe świadczone są na najwyższym poziome ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo danych.

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według ISO 9001 jest jednym z najbardziej uznanych standardów zarządzania przedsiębiorstwem i potwierdza, że świadczone usługi są zgodne z odpowiednimi normami i spełniają standardy najwyższej jakości.

Norma ISO 27001 to międzynarodowa norma standaryzująca systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji. Norma ta określa wymagania dla ustanowienia, wdrożenia, utrzymania i ciągłego doskonalenia systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji. Norma skupia się na zabezpieczeniach systemów informatycznych i ochroną danych wrażliwych.

Powyższe certyfikaty zgodności z normami wydaje niezależna jednostka certyfikująca.

Jesli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Meritoros SA z siedzibą w Krakowie, ul. Krowoderska 63B/4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłki newslettera. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Newslettera.
← Wróć do wszystkich artykułów