21.06.2022

Certyfikacja ISO

Miło nam poinformować, że Meritoros pozytywnie przeszedł audyt certyfikacyjny Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji zgodny z wymaganiami według norm PN-EN ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06 w zakresie usług księgowych oraz kadr i płac.

Przygotowanie się do procesu certyfikacji rozpoczęło się jeszcze w 2021 roku, natomiast sam audyt odbył się w maju 2022 roku. Wdrażając systemy jakości i bezpieczeństwa oparliśmy się na już wprowadzonych procedurach - zarówno tych merytorycznych związanych z pracą księgową, kadrową i kierowniczą, jak i działaniach informatycznych. Uzyskanie certyfikatów ISO to potwierdzenie, że świadczone usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe świadczone są na najwyższym poziome ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo danych.

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według ISO 9001 jest jednym z najbardziej uznanych standardów zarządzania przedsiębiorstwem i potwierdza, że świadczone usługi są zgodne z odpowiednimi normami i spełniają standardy najwyższej jakości.

Norma ISO 27001 to międzynarodowa norma standaryzująca systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji. Norma ta określa wymagania dla ustanowienia, wdrożenia, utrzymania i ciągłego doskonalenia systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji. Norma skupia się na zabezpieczeniach systemów informatycznych i ochroną danych wrażliwych.

Powyższe certyfikaty zgodności z normami wydaje niezależna jednostka certyfikująca.

Jesli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera, podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
← Wróć do wszystkich artykułów