16.11.2020

Meritoros otrzymuje wyróżnienie w Konkursie „Solidarnie Zwyciężymy”

Firma Meritoros została wyróżniona w konkursie zorganizowanym przez Polski Fundusz Rozwoju oraz Fundacje PFR „Solidarni Zwyciężymy” za godną naśladowania postawę w czasie pandemii COVID-19. Konkurs polegał na przedstawieniu działań jakie firma podjęła celem wsparcia w czasach pandemii Covid-19 współpracujących z nią podmiotów gospodarczych i możliwości wykorzystania środków z tzw. Tarcz przygotowanych przez Rząd RP, a także przedstawienia pomysłowego radzenia sobie w biznesie.

W konkursie opisano działania pomocowe firmy Meritoros, które zostały przedstawione poniżej oraz tutaj

„Ponad 500 klientów, ponad 20 mln pozyskanej pomocy

Meritoros sp. z o.o. to sieć biur rachunkowych, pomagamy naszym klientom odnaleźć się w trudnym świecie przepisów. Gdy w marcu zastała nas wiadomość o korona-wirusie i ograniczeniach, które ze sobą niósł postanowiliśmy postarać się jeszcze bardziej niż dotychczas. Już 30.03.2020 wysłaliśmy maile do wszystkich naszych partnerów, że bezpłatnie pomożemy im we wszystkich sprawach dotyczących Tarczy, a najbardziej poszkodowanym obniżymy też standardową opłatę za obsługę. I proszę nam wierzyć, że słowa dotrzymaliśmy!

Już po kilku godzinach od wprowadzenia każdej kolejnej transzy pomocowej organizowaliśmy telekonferencje dla naszych specjalistów prezentując im nowe rozwiązania. W kolejnym etapie kilkudziesięciu naszych pracowników analizowało każdy aspekt każdej kolejnej tarczy pod kontem pojedynczej firmy. Dzięki temu nasi klienci wnioski o tarczę finansową składali w ciągu 15 minut od rozpoczęcia naboru i tak było za każdym razem. Finalnie żaden z naszych ponad pięciuset klientów nie zamknął swojego biznesu ani nie zwolnił swoich pracowników – jest to nasz wielki wspólny sukces!”

Poniżej przedstawiamy kolaż ze zdjęć naszego zespołu podczas pracy zdalnej oraz przyznany dyplom.

Підпишіться на розсилку, отримуйте пропозиції про роботу та щомісячні підсумки податкових змін!

Вас цікавлять податкові зміни, а можливо, ви шукаєте роботу в сфері бухгалтерського обліку або кадр та оплати праці? Підпишіться на нашу розсилку та отримуйте пропозиції про роботу та щомісячні підсумки податкових змін!

Meritoros
← Wróć do wszystkich artykułów