20.12.2021

Gazele Biznesu 2021

Pod koniec 2020 roku nasza firma dostała potwierdzenie przynależności do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. W obecnym, 2021 roku, nasz firma już po raz drugi otrzymała potwierdzenie przynależności do rankingu.

Jak już wspominaliśmy, Gazele Biznesu to jeden z najbardziej wiarygodnych i najpopularniejszych rankingów małych i średnich firm w Polsce.  Ranking ten bazuje na wynikach finansowych firm. Przynależność do elity najdynamiczniej rozwijających się firm oznacza nie tylko dynamiczny rozwój, ale także transparentność przedsiębiorstwa.

Firmy, które kwalifikują się to tego grona to przedsiębiorstwa, które działają nieprzerwalnie od co najmniej 2017 roku, a także mają przychody na poziomie od 3 do 200 milionów złotych. Firma, która otrzymała przynależność do tego elitarnego grona odnotowała także w ostatnich trzech latach wzrost przychodów, nie wykazywała straty i udostępniała swoje wyniki finansowe. W 2021 roku do rankingu zostały zakwalifikowane 4490 przedsiębiorstwa z całej Polski, w tym Meritoros.

Подпишитесь на информационный бюллетень, получайте предложения о работе и ежемесячные сводки налоговых изменений!

Вас интересуют налоговые изменения, или, может быть, вы ищете работу в сфере бухгалтерского учета или кадров и расчета заработной платы? Подпишитесь на нашу рассылку и получайте предложения о работе и ежемесячные сводки налоговых изменений! Посмотрите, как выглядела карьера наших сотрудников!

Meritoros
← Wróć do wszystkich artykułów