Młodsza Specjalistka/Młodszy Specjalista ds. HR

Nr oferty: Kraków 06/2024

Miejsce pracy: ul. Krowoderska 63B/4, Kraków

Opis stanowiska:

  • wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (docelowo, zajmowanie się tym procesem samodzielnie),
  • aktywne działania skierowane na poszukiwanie i kontaktowanie się z kandydatami (direct search, znajomość narzędzi sourcingowych),
  • koordynacja procesu rekrutacji – redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji. Zarządzanie harmonogramem rozmów, utrzymywanie kontaktu z Kandydatami, udzielanie informacji zwrotnych Kandydatom,
  • budowanie i zarządzanie bazą Kandydatów,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami, dbałość o Candidate Experience,
  • zarządzanie procesem onboardingu (wysyłka welcome packów, kontakt z Kandydatami do momentu podjęcia przez nich zatrudnienia),
  • udział w działaniach związanych z Employer Brandingiem przy wsparciu Specjalistki ds. marketingu, m.in. planowanie i przygotowywanie komunikacji wewnętrznej do pracowników, zarządzanie sekcją Kariera oraz Oferty pracy na stronie www,
  • realizowanie innych zadań z obszaru miękkiego HR przy wsparciu Specjalistki ds. HR, np. ocen pracowniczych, ankiet satysfakcji, analizy exit interview.

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy i możliwość pracy hybrydowej - zaczynamy pracę w godzinach 7:00-10:00. Po okresie próbnym praca hybrydowa, w wymiarze 3 dni zdalnie i 2 dni z biura,
  • po okresie próbnym 5 dni dodatkowego urlopu,
  • świadczenia urlopowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • udział w szkoleniach finansowanych i współfinansowanych przez pracodawcę
  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego w godzinach pracy
  • możliwość korzystania z najnowszych rozwiązań technologicznych
  • przyjazną atmosferę opartą na wzajemnej pomocy

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w wewnętrznym dziale HR lub w agencji rekrutacyjnej,
  • umiejętność oceny kompetencji kandydatów i prowadzenia rozmów rekrutacyjnych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • umiejętność komunikacji w języku angielskim na poziomie B1/B2 (weryfikacja znajomości języka angielskiego kandydatów),
  • mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji w obszarze finansów,
  • zaangażowanie, dokładność i dbałość o szczegóły realizowanych zadań.

Dołącz do nas i wyślij swoje CV

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Meritoros SA z siedzibą w Krakowie, ul. Krowoderska 63B/4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłki newslettera. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Newslettera.