Manager/ka IT

Nr oferty: IT_2024

Miejsce pracy: Aleja Pokoju 62, Kraków

Obowiązki:

  • praca projektowa - zarządzanie projektami IT oraz RPA, inicjowanie nowych rozwiązań, optymalizacja istniejących procesów, dbanie o prawidłowy przepływ informacji oraz dokumentacji projektowej,
  • praca operacyjna – proponowanie i współdecydowanie o rozwiązaniach systemowych, infrastrukturalnych, sprzętowych, współpraca z Zarządem w celu identyfikacji i realizacji potrzeb technologicznych, nadzorowanie wdrażanych systemów, monitorowanie i utrzymanie infrastruktury IT we wszystkich lokalizacjach,
  • obowiązki lidera - zarządzanie zespołem, dbanie o rozwój pracowników, organizacja pracy zespołu, zarządzanie budżetem działu IT i RPA
  • zarządzanie zmianą - wsparcie zarządzania zmianą w przypadku wprowadzania nowych rozwiązań
  • Proporcja między pracą operacyjną/projektową, a zarządzaniem zespołem zależy od Ciebie. Na ten moment jest to około 50%/50%.

Oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Managera IT lub podobnym,
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami IT,
  • mile widziane doświadczenie pracy w biurze rachunkowym
  • od kandydatek/kandydatów oczekujemy wiedzy specjalistycznej w szczególności dotyczącej infrastruktury sieci, cyberbezpieczeństwa, RPA, Power BI oraz systemów ERP,
  • umiejętności liderskich oraz doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętności planowania i egzekwowania zadań,
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz aktywnego proponowania rozwiązań,
  • jesteśmy zwolennikami Lean Management i wyznajemy zasadę „less is more”, szukamy zatem osoby, która również stosuje podobne podejście w pracy,
  • umiejętności zarządzania zmianą w dynamicznym środowisku,
  • ze względu na specyfikę branży wymagamy biegłej znajomości języka polskiego.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz zaangażowania
  • udział w szkoleniach finansowanych i współfinansowanych przez pracodawcę,
  • Kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dodatkowy urlop płatny,
  • świadczenia urlopowe,
  • elastyczny czas pracy i możliwość pracy hybrydowej,
  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego w godzinach pracy,
  • atrakcyjny system dodatkowych premii,
  • możliwość korzystania z najnowszych rozwiązań technologicznych,
  • przyjazną atmosferę opartą na wzajemnej pomocy.

Oprogramowanie, na którym pracujemy:

  • serwery w chmurze (dostawca: OVH),
  • połączenia VPN/pulpity zdalne,
  • systemy klasy ERP: Optima, Enova, MS Navision, SAP, Symfonia,
  • eSzok CTI,
  • Płatnik,
  • środowisko Office365 (Flows, PowerBI, Power Automate, Sharepoint, Teams),
  • oprogramowanie do automatyzacji pracy Robotic Process Automation (RPA): UiPath,
  • bazy danych SQL,
  • rozwiązania Active Directory.

Dołącz do nas i wyślij swoje CV

Zapisz się do newslettera, otrzymuj miesięczne podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj podsumowania zmian podatkowych oraz aktualne oferty pracy!

Meritoros
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Meritoros SA z siedzibą w Krakowie, ul. Krowoderska 63B/4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłki newslettera. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie Newslettera.