16.11.2020

Meritoros otrzymuje wyróżnienie w Konkursie „Solidarnie Zwyciężymy”

Firma Meritoros została wyróżniona w konkursie zorganizowanym przez Polski Fundusz Rozwoju oraz Fundacje PFR „Solidarni Zwyciężymy” za godną naśladowania postawę w czasie pandemii COVID-19. Konkurs polegał na przedstawieniu działań jakie firma podjęła celem wsparcia w czasach pandemii Covid-19 współpracujących z nią podmiotów gospodarczych i możliwości wykorzystania środków z tzw. Tarcz przygotowanych przez Rząd RP, a także przedstawienia pomysłowego radzenia sobie w biznesie.

W konkursie opisano działania pomocowe firmy Meritoros, które zostały przedstawione poniżej oraz tutaj

„Ponad 500 klientów, ponad 20 mln pozyskanej pomocy

Meritoros sp. z o.o. to sieć biur rachunkowych, pomagamy naszym klientom odnaleźć się w trudnym świecie przepisów. Gdy w marcu zastała nas wiadomość o korona-wirusie i ograniczeniach, które ze sobą niósł postanowiliśmy postarać się jeszcze bardziej niż dotychczas. Już 30.03.2020 wysłaliśmy maile do wszystkich naszych partnerów, że bezpłatnie pomożemy im we wszystkich sprawach dotyczących Tarczy, a najbardziej poszkodowanym obniżymy też standardową opłatę za obsługę. I proszę nam wierzyć, że słowa dotrzymaliśmy!

Już po kilku godzinach od wprowadzenia każdej kolejnej transzy pomocowej organizowaliśmy telekonferencje dla naszych specjalistów prezentując im nowe rozwiązania. W kolejnym etapie kilkudziesięciu naszych pracowników analizowało każdy aspekt każdej kolejnej tarczy pod kontem pojedynczej firmy. Dzięki temu nasi klienci wnioski o tarczę finansową składali w ciągu 15 minut od rozpoczęcia naboru i tak było za każdym razem. Finalnie żaden z naszych ponad pięciuset klientów nie zamknął swojego biznesu ani nie zwolnił swoich pracowników – jest to nasz wielki wspólny sukces!”

Poniżej przedstawiamy kolaż ze zdjęć naszego zespołu podczas pracy zdalnej oraz przyznany dyplom.

Zapisz się do newslettera, otrzymuj oferty pracy i miesięczne podsumowania zmian podatkowych!

Interesują Cię zmiany podatkowe? A może szukasz pracy w zakresie księgowości lub kadr i płac? Zapisz się do naszego newslettera, otrzymuj oferty pracy oraz miesięczne podsumowania zmian podatkowych!

Meritoros
← Wróć do wszystkich artykułów