Oferta dla mniejszych firm

O nas

W 2004 roku weszliśmy na rynek jako niewielkie biuro rachunkowe. Od tego czasu poczyniliśmy liczne inwestycje w wiedzę, najlepszych na rynku pracowników i w nowoczesne systemy. Dzisiaj możemy poszczycić się gronem ponad 400 klientów, którzy chętnie polecają nas innym.

References Zobacz referencje

Nasza spółka zbudowana jest w całości na polskim kapitale. Zatrudniamy ponad 60 osób – certyfikowanych księgowych, specjalistów, doradców. Współpracujemy z biegłymi rewidentami i kancelariami prawnymi. Nasi księgowi to jedni z najlepszych specjalistów na rynku.

Dzięki ciągłym inwestycjom w poprawę jakości naszej pracy udaje nam się nieustannie poszerzać bazę zadowolonych klientów. Dlatego, niezależne od warunków rynkowych, rozwijamy się. Na ciężkim i konkurencyjnym rynku około 60 tysięcy pomiotów świadczących usługi księgowe, nawet pomimo spowolnienia gospodarczego, udaje nam się rok po roku pobijać rekordy obrotu. 

Jesteśmy elastyczni. Obsługujemy podmioty o zróżnicowanej specyfice, nie ograniczając się do wybranych branż. Pracujemy w siedzibie klienta lub we własnych biurach. Korzystamy przy tym z szerokiego spektrum programów księgowych, dostosowanych do potrzeb danej firmy. Praktyczna znajomość różnorodnych modeli biznesowych ułatwia nam dostosowanie naszej oferty do oczekiwań klientów. Firmom zagranicznym proponujemy również obsługę w językach obcych.

Inwestujemy w bezpieczeństwo naszych klientów – nasze ubezpieczenie to 500 tys PLN od zdarzenia. Nasze procedury przewidują bezpłatne wewnętrzne audyty ksiąg rachunkowych co 6 miesięcy, niezależnie od tego, czy klient wyraża takie życzenie.

Referencje

Monipol

"(…)

Z Pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Meritoros jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania usług księgowo-kadrowych. Doświadczona kadra oraz dobra organizacja pracy gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług 

(…)"


DR JAROSŁAW STEPIEŃ Prezes Zarządu

Polpack

"(…)

Z całym przekonaniem rekomenduję Biuro Rachunkowe MERITOROS Sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera.

(…)"


PIOTR SEIDLER Prezes Zarządu

Innovation nest

"(…)

Meritoros realizuje usługi księgowe oraz obsługę kadrową nie tylko dla spółek tworzących grup kapitałową Innovation Nest, ale również dla części podmiotów z portfolia inwestycyjnego funduszu. W każdym przypadku jesteśmy zadowoleni ze współpracy, poziomu usług realizowanych przez Meritoros.

(…)"


DOMINIK DŁUGOSZ Dyrektor finansowy

Zobacz klientów, którzy nam zaufali

  • Monipol
  • Office Samurai